در دپارتمان بزرگسال کلینیک صلح درون، مشاوره پیش از طلاق به زوجینی که علاقه ای به زندگی مشترک و همسر خود ندارند و یا بواسطه مشکلات و مسائل پیش آمده تصمیم بر جدایی گرفته اند، خدمات مشاوره و روانشناسی ارائه می گردد.

مشاوره طلاق به معنی كمك به زن و شوهر به جدا شدن به هر قیمتی نیست. بلكه دپارتمان بزرگسال در کلینیک صلح درون سعی می كند كه با بررسی مشكلات زوجین در خصوص مناسب بودن راه حل طلاق برای زوجین بهترین راه را به آنان پیشنهاد دهد. بهره گیری از مشاوره طلاق سبب می شود تا حتی در صورت طلاق گرفتن نیز، بهترین اقدام ممکن صورت پذیرد. زیرا در برخی مواقع مانند وجود مخاطرات جانی و عدم احساس امنیت و …، طلاق گرفتن امری ضروری بنظر می رسد.

اما قبل از جدایی و خاتمه دادن به یک زندگی مشترک مشاوران روانشناس تمام تلاششان را برای بهبود و حل مسائل انجام دهند به همین خاطر مشاوره طلاق یکی از خدمات اصلی دپارتمان بزرگسال در کلینیک صلح درون در نظر گرفته شده است و به طور کلی مواردی مثل خیانت، مسائل مالی، ناسازگاری جنسی، اعتیاد، بیماری های روحی و روانی، تفاوت سنی، ازدواج زود، فقدان اموزش های مناسب، تفاوت سطح تحصیلات، تفاوت های عمیق در مسائل مذهبی و اجتماعی و ازدواج قبلی  از مسائلی است که توسط روانشناسان متخصص در دپارتمان بزرگسال صلح درون بررسی خواهد شد. 
اگر در زندگی مشترک زناشویی خود دچار مشکل شده اید و به دنبال راه چاره هستید، به کلینیک صلح درون مراجعه کنید زیرا مشاوره طلاق یکی از بهترین خدمات پیشنهادی در دپارتمان بزرگسال در این مجموعه است. به این معنی که مشاور بررسی می نماید که راه چاره چیست و در صورت امکان راهکار را پیشنهاد می کند. اگر راهکار نهایی طلاق باشد نیز این امکان وجود دارد که به بهترین حالت ممکن این اتفاق صورت بگیرد. برای برخورداری از خدمات مشاوره طلاق تنها کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با شماره های موجود در تماس باشید.