• 02122618001 - 02122618005

دپارتمان آموزش

دپارتمان تخصصی آموزش در کلینیک مشاوره و روانشناسی صلح درون به برگزاری کارگاه های عمومی و تخصصی روانشناسی در حوزه های مختلف کودک، نوجوان، بزرگسال، اختلالات روانی، شیوه های درمان و ... می پردازد.

 

کارگاه های عمومی روانشناسی

مرکز خدمات مشاوره و روانشناختی صلح درون با کادری مجرب و متخصص مشاور و روانشناس، به ارائه خدمــــــات آموزشی به عموم مردم در راستای پیشگیـری از آسیب های روانشناختی و همچنین ارتقای سطح آگاهی آنها در زمینه های مختلف فردی، زوجـــــی، ازدواج، فرزندپروری، خانوادگی و … اقدام به برگزاری دوره ها، کارگاه ها و کلاس های روانشناختی می پردازد.

این کارگاه ها با موضوعاتی از قبیل آموزش پیش از ازدواج، مهارتهای زندگی، مادر و کودک، مهارتهای ارتباطی با کودکان، آموزش مهارتهای جنسی ویژه مادران، مدیریت خشم و پرخاشگری، زندگی بعد از طلاق و ... برگزار می گردند.

کارگاه های تخصصی روانشناسی

کلینیک روانشناسی و مشاوره صلح درون افتخار دارد به پشتوانه متخصصان و استادان مجرب در عرصه روانشناسی کشور، گامی را در ارتقای آموزش حرفه ­ای روانشناسی برای دانش ­آموختگان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی روانشناسی بردارد.

کارگاه های آموزشی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره صلح درون، بر اساس استانداردهای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران و با حداکثر ۲۰ نفر برگزار می­ شود.

این کارگاه ها با موضوعاتی از قبیل دوره های زوج درمانی، تشخیص و درمان اختلالات روانی، روانشناسی اعتیاد، کژکاری ها و ناهنجاری های جنسی، کارگاه های تحلیل فیلم و بازخوانی و معرفی کتاب و ... برگزار می گردند.

پژوهش های روانشناسی

در بخش پژوهش ها، مقالات و تحقیقات تدوین و تهیه شده توسط متخصصان و مشاوران روانشناسی کلینیک صلح درون گردآوری شده و جهت مطالعه و استفاده دانشجویان و یا علاقه مندان به موضوعات روانشناسی ارائه داده شده است.

تلفن های تماس

02122618001 و 02122618005 و 02126603804

اینستاگرام کلینیک صلح درون

به روزترین مطالب روانشناسی

ساعت کاری

همه روزه 23-10

آدرس

تهران، بلوار کاوه شمال، جنب بهار، ساختمان آکسا، واحد1

قسمت دیدگاه بسته شده است.